Nip Impressions logo
Sun, May 26, 2024 23:34
Visitor
Home
Click here for Pulp & Paper Radio International
Subscription Central
Must reads for pulp and paper industry professionals
Search
My Profile
Login
Logout
Management Side
(Polish) Tabela tematy - najważniejszych momentów edukacyjne


Week of 25 Aug 08

Click here, then click "Trans lator" in top navigation bar for other languages.Nie ważne ile masz edukacji formalnej nabytych, jest jednym forum, które stoi przede wszystkim w innym znaczeniu. Jest to jeden, w którym uczestniczą po raz pierwszy jako odbiornik, a następnie, później, jeśli masz dzieci, jako dostawcy. Jest to forum rodziny stole - forum, że strach jest znikanie tych dni.

Na całym stole, gdzie dzieci są dorośli rozmawiali o przesłuchanie dzień, a następnie uczestniczy w jakim się starzeć, zamieszkuje wiele lekcji. Dzieci opinie zewnątrz świat tworzą się tu, jak również ich spojrzenie na wiele spraw, relacji z życia do pracy.

Przyjaciel i były I mówienie o tym niedawno, a ja bez, że dla kogoś, aspirująca do kariery w zarządzaniu, po kolacji usiedli wokół stołu, gdy jeden lub oba z rodzicami byli zarządcami pod warunkiem dziesięciu piętnaście lat do rozpoczęcia kariery głowę nad tymi że mogą być hodowane w innym środowisku. Oczywiście, ważne jest, aby szybko powiedzieć, że kariery w zarządzaniu, zwłaszcza wyższego szczebla zarządzania, jest nie do końca się wszystko i wszystkich do życia - wielu ludzi ma satysfakcjonującą karierę bez takich możliwości. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że na obiad tabela zawiera wskazówki na temat życia wielu doświadczeń, dobrych i złych.

Jedną z rzeczy Pamiętam, jako dziecko był mój dad lamenting, że w jego departamencie (był majster [prawidłowego określenia w tych dniach] w podziale na Manufacturing Company) mógł dostać trochę kapitału dla nowych urządzeń. On zawsze dostał każdy inny oddanych kompromisów, które następnie przebudowany do produkcji danego zadania. Widział to jako potępienie przez górną zarządzania oraz, w momencie, I did, too (jej tonalna, tj. whining, jest silnym kluczem do kształtowania opinii zarządzania w wieku pięciu lat). Jednak w mojej własnej kariery, odzwierciedlając powrót na tych rozmów, to wydaje mi się, że to, co mój ojciec naprawdę otrzymane przez działanie z jego przełożonych był komplement z najwyższym porządku - mógł spełnić wymogi produkcji z mniej kapitału niż ktokolwiek inny w spółki. Dyskusja na temat bezpieczeństwa pracy!

Ważną rzeczą jest, aby pamiętać, że miało dla mnie dziesięcioleci dojść do tego wniosku, a więc odwrócenie opinię, z zebrań zarządu (rodzinnych obiadów) uczestniczyłem, kiedy byłem pięć lat życia. Na tym właśnie polega obosieczny lekcja dla Ciebie. Poszukać niewątpliwie codziennie podejmować decyzje, być może podświadomie, w oparciu o doświadczenia zdobyte was jako dziecko w swojej rodziny "zarządzanie spotkań". Czy sądzi Pan na temat tych i trudno rozeznać, jakie są, jak go o swoich codziennych zajęć? Czy można zaobserwować, która z tych lekcji są pomaga i które są destrukcyjne? Jeśli możesz, to będzie lepiej dla osoby, bez względu na Twój wymarzony zawód.

Następnie innych krawędzi. Czego jesteś przekazu do swojego potomstwa? Jakie są ich nauki od ciebie, na twój stół, które ich dotyczą, pozytywnie lub negatywnie, dla ich całego dorosłego życia? Czy jesteś ostrożny lekcji można uczyć poprzez dorywcze rozmowy? Czy można traktować tego forum z ważniejszych kwestii zasługuje? Jesteś budowy Twojego dziecka charakter, jeden spoonful ziaren na raz.

Bezpieczeństwo lekcje są zdobyte w ten sam sposób. Jeśli nie jest incydent bezpieczeństwa w miejscu pracy, nie trzeba być małomównym o dzielenie go z dziećmi, zwłaszcza z learnings. Oczywiście, pewne incydenty (mam nadzieję nie) może być zbyt graficzny dla młodych uszu składania ofert, ale możesz ton, a tych wciąż jest przesłaniem.

Bądź bezpieczny i będziemy rozmawiać w przyszłym tygodniu.


Printer-friendly format

 

Powered by Bondware
News Publishing Software

The browser you are using is outdated!

You may not be getting all you can out of your browsing experience
and may be open to security risks!

Consider upgrading to the latest version of your browser or choose on below: