Nip Impressions logo
Mon, Jul 22, 2024 17:05
Visitor
Home
Click here for Pulp & Paper Radio International
Subscription Central
Must reads for pulp and paper industry professionals
Search
My Profile
Login
Logout
Management Side
(Polish) Jeśli tylko ...


Week of 11 Aug 08

Click here, then click "Trans lator" in top navigation bar for other languages.Jeżeli były niefortunne były wystarczające, aby w wypadku, nie miał wątpliwości, że rozpoczął się proces myślenia "Jeśli tylko ..." Jeśli kiedykolwiek pracował dla zakładu, który został zamknięty lub poszedł do upadłości, będą mieli takie same doświadczenia, "Jeśli tylko". To może coś takiego: "Jeśli tylko ja był bardziej wyraziste w (promowanie) (blokowanie), że (projekt) (działania) i tak dalej."

Mam spotkał wielu ludzi którzy mieli to doświadczenie. Często zdarza się, że mamy wielką doświadczeń w kwestiach naprawdę istotnych, ale brak wielkich prognozowania.

Dziś rano, siedział w moim biurze i zauważyliśmy, wygaszacz ekranu na jeden z moich komputerów pokazano zdjęcia z kraft przez długi od zamknięty i rozebrany. To był duży młyn, dość dobrze położony. Zarządzanie szereg błędów, niektóre nie w oczywisty sposób patrzenia na obrazy, inni zupełnie oczywiste pikseli z tych danych. To rzeczywiście sprawia, że obecnie nie ma różnicy, została odszedł od prawie dziesięciu lat i rozumiem tego miasta jest Odmładzanie witryny dla niektórych działalności turystycznej, pathetic handlu oraz oferty pracy dla płacy minimalnej.

Jesteś z czytania tego, najprawdopodobniej, działające placówki. Ja idę do Ciebie dwie ważne wyzwania, które są istotne dla sukcesu danej firmy, bez względu na swoje miejsce. Pierwszy z nich to: wizualizację swojej placówki zamykania. Jest to trudne dla większości ludzi, szczególnie jeśli obiekt (jednej już wspomniałem powyżej, rozpoczął się pod koniec 1930's) zostało około długi czas. Wierzcie w tym: historia nie ma znaczenia w tym przypadku - w przyszłości to właśnie sprawach. To może potrwać jakiś czas można zaakceptować ten pomysł, ale jest ważny dla Ciebie do kapitana. Twoje urządzenie może być zamknięty, i można go zamknąć w swojej karierze span.

Drugi jest taki: Gdy masz już zaakceptowane i wizualizowane, że Twoje urządzenie może zamknięty, co będzie "Jeśli tylko" będziemy myśleć w tygodnie i miesiące po zamknięciu systemu? Get out ołówek i papier i listy z nich.

Po zakończeniu wykonywania powyższych (i nigdy nie zakończyć, będzie po prostu przejść cykli wykonywania od teraz), działania na liście. Czy masz określone rzeczy, szczególnie trudne. Trudne te zazwyczaj są te z udziałem modyfikując zachowanie ludzi. Musisz się do nich, bo masz określiła je jako rzeczy, które muszą zostać zmienione.

Przez długi czas teraz, nie było popularne praktyki zarządzania zmniejszaj przedsiębiorstw, tj. oczekiwać tej samej pracy przy mniejszej liczbie pracowników. Cały czas, ludzi, powiedz mi, "Jesteśmy tak zajęci, ponieważ byliśmy zmniejszane." I think you missed punktu. Jesteś tylko tak zajęty, jeśli w dalszym ciągu starać się wykonywać wszystkie te same zadania, które zostaną wykorzystane do zrobienia. Moje przypuszczenie jest, nawet po redukcji, połowa prac w każdym biurze jest zmarnowane starań, aby nie zdać egzaminu Jim Thompson, związywane do przędzenia na fakturze drukarki. Podczas wizyty przedsiębiorstw, Ja Bemused przez wszystkie scurrying wokół działalności i że jest beznadziejna. Dlaczego nie jest taki ustalone? Ponieważ osoby zaangażowane nie mogą go zobaczyć - zostały one wykonują te same rzeczy tak długo, robią je przez rote. Oni nigdy nie wyzwanie lub badania, dlaczego robią to, co robią. Myślę, że istnieją dwa powody dla tego: (1) znajomości i (2) ukrytego porządku bezpieczeństwa pracy. Na ile wystarczy wyeliminować zadania, ktoś maja tylko wyeliminować ich pracy.

Tak więc z powrotem do mojej oryginalnej wyzwanie. Graj "Jeśli tylko" gra. Następnie należy dokonać listy i podjąć działania. A za kilka tygodni, należy go ponownie. I znowu. Jeśli grasz "Jeśli tylko" gra teraz, i to na połowy w swoim obiekcie, można go uniknąć gry w dreaded miejsce: salon w Twojej kuchni tabeli i Staring at sprawdzić swój bezrobocia.

Oczywiście w zakresie bezpieczeństwa, gramy "Jeśli tylko" gra za każdym razem, gdy ma miejsce wypadek. I mamy poważnie. A my zmodyfikować nasze zachowanie.

Bądź bezpieczny i będziemy rozmawiać w przyszłym tygodniu.


Printer-friendly format

 

Powered by Bondware
News Publishing Software

The browser you are using is outdated!

You may not be getting all you can out of your browsing experience
and may be open to security risks!

Consider upgrading to the latest version of your browser or choose on below: