Nip Impressions logo
Tue, Jun 25, 2024 10:35
Visitor
Home
Click here for Pulp & Paper Radio International
Subscription Central
Must reads for pulp and paper industry professionals
Search
My Profile
Login
Logout
Management Side
(Polish) Who cares?


Week of 4 Aug 08

Click here, then click "Trans lator" in top navigation bar for other languages.Ta kolumna ma być jak dźwięk, jak mówimy tutaj w USA, "kwaśne winogrona" ale myślę, że ona musi powiedzieć.

Jeśli chodzi o artykuły naukowe, wszyscy mamy dość znane z prawdziwego krzyża i próbował badania metodą "peer review". Jednakże, jeśli chodzi o zwykły handel i stowarzyszenia stary magazyn artykułów, nie istnieje coś takiego. W rzeczywistości nie istnieje coś takiego jak tła do kontroli takich artykułów, przynajmniej nie z których znam.

Tutaj na Paperitalo Publikacje ™ (nowa nazwa jest wprowadzenie do opisu naszej rodziny publikacji: NIP Impressions, PaperMoney, Stolica Argumenty, a Thompson prywatne List) przynajmniej wiemy, gdzie nasze informacje pochodzą od nas i bardzo pilnie dążyć do zapewnienia uczciwych i zweryfikowania materiału (Hej, nazywam się na rzeczy). Jeśli jest to z innych źródeł, jak wiele PaperMoney jest, aby wskazać, czy jest to tak oczywiste, że nie mamy do tego celu. Nazywa się dziennikarskiej rzetelności.

Jednak w niektórych innych publikacjach, często zastanawiam się w świat tego, co się dzieje. Czy ci ludzie myślą, jesteśmy głupi? Jeden wcale nie potrzebuje żadnych prac na tle niektórych z tych artykułów, aby wiedzieć, że co najmniej, bardziej potrzebna jest praca w tle. W innych przypadkach, gdy nie sądzę Ja szczególną wiedzę na temat okoliczności, znajdują się opowiadania i propozycje, które są niezwykle, niezwykle bez credence. Takie historie od "naukowych" (musi być w cudzysłowie, chyba że autorzy chcą, by ich praca oceniana jest przeciw, że z Alchemists starych) do zarządzania, gdzie "wielki" touchy-feely menedżerowie są lauded gdy ktoś z wszelkiego rodzaju ucho do wie ziemi ludzie są wyświetlane krzyczeć z budynku przy bardzo przedsiębiorstw, które zarządzają.

Teraz w niektórych obszarach istnieją artykuły i raporty na temat kwestii, które mogą być najlepiej określone jako eksperymentalne. A jest to sprzeczne do mnie, bo wierzymy, musimy eksperymentować i próbować nowych rzeczy - długoterminowe czytelnicy wiedzą Wierzę, że to jest ważne. Jednak takie sprawy często nie są oznaczone jako takie. Być może ich sponsorów obawiają się, że taka identyfikacja może spowodować utratę środków finansowych lub inne wsparcie, nie wiem. Ale wydaje się być nieco disingenuous przedstawić jako fakt, że coś wiemy, nie jest - przynajmniej jeszcze nie. Nie get me wrong, I am cheering na takie rzeczy, aby wygrać, ale gdy idę do gry piłkę, nie brag o mojej wygranej zespół gra, dopóki nie robić.

W roku 1990, byłem mocno zaangażowany na Wall Street w finansowaniu projektów recyklingu. Niektóre pracowałem jako wnioskodawcą, inni byłem poproszony o dostarczenie kryminalistycznych konsultacji, kiedy nie powiodła się. Jednym z ciekawszych było, gdy bank poprosił mnie, aby przejść spojrzeć na projekt, który został wybudowany i nie został uruchomiony. Kiedy wrócił do swoich biur, zapytał mnie: "Cóż, nie można patrzeć jak one inwestowane xx milionów dolarów?" I powiedział: "Tak, rzeczywiście tak jest." W bankierów uśmiechnęła. Wtedy powiedział, "ale masz pytanie do mnie złe pytanie. Poprawne jest pytanie," Co to jest dziś warte? " na które odpowiedź jest wartość złomu. " Jak można sobie wyobrazić, nie byli zadowoleni, chociaż był on głównie ze stali nierdzewnej.

Niektóre z tych systemów jest napisane o floated i dziś mogą być potrzebne do zrobienia dla większego dobra pogłębianie naszej wiedzy. Jednakże, nie będzie długo przed inwestycje w nich, strachu, ale nic nie będzie wartość złomu.

Tak więc, którzy cares? Wiem, że czytelnictwa w naszej branży jest mądrzejszy od niektórych autorów im kredytu. Tak więc, gdy ktoś czyta pobierania próbek tych artykułów cud lub fantasy foisted na nich fakt, że to naturalne rzeczy - staje się cyniczny. To jest cynicism contagion, że następnie rozprzestrzenia się w całej ich miejscu pracy, jedna osoba na raz. Pretty szybko rozprzestrzenia się on w całej branży. A tak poza tym etapie, wszystkich rzeczy, co zaczyna się, gdy fakty są nie wygodne. A potem, wszyscy wypaść z rynku, staje się dla naszej firmy oparty na baśni.

Wszystko, co mogę powiedzieć to, mamy zamiar kontynuować, aby powiedzieć prawdę, jak widzimy. Ja idę, aby spróbować znaleźć sposób, aby zrobić więcej kontroli tła można więc nadal mieć pewność, że jesteśmy sposób możliwie najlepszych miejsc pracy w przemyśle przyciągają dobrych danych. Innymi słowy, naprawdę chcesz zarabiać i utrzymywać swój odniesieniu tak, że kiedy czytasz coś od nas, masz pewność, masz najlepsze możliwe informacje.

To, oczywiście, prowadzi ryzyka finansowego dla nas, dla Paperitalo Publikacje zależy od reklamy, aby przetrwać i prosperować. Jeśli uważasz, że reklamodawcy frankness naszej dyskusji tutaj przyczyną ich problemów, nie będą one tutaj. Ale kiedy dochodzi do prawdy w porównaniu z pieniędzmi, nie mam problemu - we'll trzymać się prawdy. I, Drodzy Czytelnicy, jeśli zabraknie miejsca lub prawda od czasu do czasu (co nie jest doskonały), nadal będzie otwarty i przejrzysty na swoje krytyczne.

Swoją drogą, działają na tych samych zasadach w naszym konsultacji biznesowych. Weźmy na przykład w zeszłym tygodniu - mamy wniosek o propozycja konkretnego projektu. Po innych i miałem sporo czasu spędził starając się zobaczyć w jaki sposób możemy odpowiedzieć, ale spadła. Mamy stwierdzić, że odpowiedź, którą z pewnością mogą mieć wykonane i wygrał (i przyjemny sposób zysk), doprowadziłoby do powstania w celu zawarcia bezwartościowe perspektywa.

Aby uruchomić dobry program bezpieczeństwa, należy możliwie najlepsze informacje, too. Czy jesteś pewien, że bezpieczeństwo jest zebranie danych z wydziałów jest dokładne i rzeczowe?

Specjalny bezpieczeństwa uwaga: QUIT zabijania naszych pracowników. Jak siedział już na tym komputerze: wtorek wieczorem, Here Comes the sad news trzech ofiar śmiertelnych na PCA, Tomahawk, z Wisconsin. Dodaj do śmiertelnym, że pod adresem IP Vicksburg tej wiosny przeszłości i był bardzo zły rok rzeczywiście w północnoamerykańskim pulpy i papierniczym. Kto jest zabijanie naszych pracowników? Prawdopodobnie postawy inattention szczegółów na wiele części. Warunki pracy zgodnie z nas mogą być niebezpieczne i wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za prawidłowe prowadzenie naszej postawy i naszą uwagę wysokie przez cały czas.

Proszę - być bezpieczne i będziemy rozmawiać w przyszłym tygodniu.


Printer-friendly format

 

Powered by Bondware
News Publishing Software

The browser you are using is outdated!

You may not be getting all you can out of your browsing experience
and may be open to security risks!

Consider upgrading to the latest version of your browser or choose on below: