Nip Impressions logo
Fri, Apr 19, 2024 02:51
Visitor
Home
Click here for Pulp & Paper Radio International
Subscription Central
Must reads for pulp and paper industry professionals
Search
My Profile
Login
Logout
Management Side
(Polish) Modernizacji przemyśle wyrobu pulpy i papierniczym: Postawy


Week of 28 Jul 08

Click here, then click "Trans lator" in top navigation bar for other languages.Jeżeli jedna ma interes do zrobienia badań, mogą one znaleźć "ustala", które zostaną określone jako "zdecydowanych, staunch, postanowiła, rozstrzygane, rozwiązany." Podobnie, można znaleźć "uparta" definiuje się jako "nadmiernie obstinate; uporczywie unmoving; stałych lub ustaw w celu lub opinią; trudne do zarządzania lub pomijanie; twarde, surowe lub sztywne". Nr popełnieniu przestępstwa, ale w ciągu trzech lat oraz w przemyśle wyrobu pulpy i papierniczym, mam mnóstwo uparta napotkanych ludzi, którzy myślą tylko o sobie, jak ustalono. Jest to jeden z trzech warunków Wierzę, że nasz przemysł spowodował ogromne trudności dla co najmniej ostatnich dziesięć lat i pół. W pozostałych dwóch warunków jest brak wizji (miejmy nadzieję, nie definicji konieczne), a brak jest woli zmian.

Te trzy są śmiertelnie połączenie w każdym wysiłku. Zostały one najbardziej katastrofalne dla nas. Mają one pojawiają się w utracone szanse, strategie źle (i kosztem) wykonane, i niepotrzebne angst dla wszystkich zainteresowanych. Problemy te zostały doświadczonych na świecie, nie ogranicza się do jednej lub innego miejsca lub kraju. Niektóre z działań zostały podziwu, pogrubienie odkrywczy kroki, które nie dość pracy zgodnie z planem (Jari przychodzi na myśl) i inne zostały głupich decyzji w sprawie decyzji głupi góry (my zamiennych do publicznego ujawnienia winnych). Trzecia kategoria została tych klas i sektorów, które wydawały się nadal, ignorując ich Falling Down świat wokół nich, dopóki nie jest za późno.

Jak przerwać stranglehold tych śmiercionośnych postawy mają na nas? Zajmie to książka, a ty powiedz mi muszę napisać coś można przeczytać w pięć lub dziesięć minut. Tak, I'll dać smattering przykładów i pozostawić go na ekstrapolacji na większy obraz.

1. W tym, co sprzedajemy (you know, stuff, że obroty na fakturze drukarki) musimy zrozumieć naszej konkurencji. Weź gazetowego, na przykład. Gazetowego konkurencji nie została innych gazetowy, która została radia, telewizji, internetu i telefonów komórkowych i urządzeń znajdujących się w posiadaniu strony. Nie, że nie zostało zrobione, ale mogę powiedzieć, ja nie widziałem studiów dowiedziałem się, że rozmowy na temat sposobu gazetowego może konkurować z żadnym z tych olbrzymie konkurentów. I mówił do obrotu w ubiegłym tygodniu, a ja mocno wierzę my jako przemysł nie rozumieją tematu w minutest sposobów w każdym gatunku innego niż tkanki. Musimy lepiej zrozumienia marketingu.

2. W jaki kupić, musimy wypróbować nowe rzeczy. Niezależnie od tego, czy jest to chemikalia, dodatki, sprzęt, usługi inżynierskie, usługi budowlane, konsultantów lub cokolwiek, nie wiemy, co jest obecnie, że nie mogą korzystać z nami, chyba że będziemy próbować nowych rzeczy. Niestety, kara za wypróbowanie nowych rzeczy i nie jest taka, że nikt nie będzie próbować nowych rzeczy. Dodatkowo, nowoczesne, obejmującego wszystkie programy zarządzania oprogramowaniem (i wiesz, jak ja ich nienawidzę) dokonania zmiany dostawców lub dodawania nowych rzeczy, jak trudne, jak to możliwe. Musimy zmienić nasze kultur i systemów tak, że menedżerowie są wygodne wypróbowanie nowych towarów i usług.

3. W którzy zatrudniają nas, potrzebujemy ludzi z różnych myślenia. Wracając do naszej macierzystej uczelni, starych, dobrych I miss U, dla wszystkich naszych nowych pracowników, zmierza do wspierania i inkubować lock-krok myślenia. To nie sprzyja innowacyjności.

4. Jeżeli chcemy eksperymentować z systemów zarządzania, musimy ciężko pracować, a nie naszych własnych domowych. Pracy konsultanta z najnowszymi szumu słowa jest dość francamente, whitewash pracy. Wiem dużo kierownictwa którzy są wynajmowani przez autorów górę rankingu consulting się w książkach i ich rozprzestrzeniania b - mam na myśli wiedzy okolice. To nie jest zmiana systemu, jest to tylko po najnowsze FAD. Zmiana systemów zarządzania dla lepszej pracy obejmuje rzeczywiste, partie, wykonywane przez własnych ludzi (niektóre z pomocy z zewnątrz, wykorzystywane rozsądnie).

Ze względu na moją wyjątkową rolę w tej branży, wielu menedżerów i kadry zarządzającej wyższego szczebla, czy zmniejszane, outsized, wyeliminować lub po prostu opalane często dają mi wezwanie wkrótce po wypadku. Niemal powszechne w ich nowej wolności jest realizacja, że zostały one jeden emasculated życia, wąskie życia. Większość, jeśli mają one środków, odnaleźć wielkiego wyzwolenia w ich nowych okoliczności. Co to jest smutne dla mnie jest to, że pochodzą one z tych realizacje dopiero po ich wyeliminowaniu z rutyny, które zostały powoli budynku w ich życiu od wielu lat, kiedy stał się niepostrzeżenie większych obowiązków każdego dnia.

W tej lekcji jest dla Ciebie nieświadomie obciążone rutynowych zadań. Dowiadują się o swoim stanie. Uchylenie trochę czasu, aby firmy, i twoja kariera, lepsze. Szukaj w czterech prostych punktów Robię powyżej. Jeśli nie można zrobić szybciej, walki z jednej sztuki rocznie na najbliższe cztery lata. Let me know how it turns out. Jestem pewien, będziesz miał lepszych i lepiej kariery.

Wszystko o niczym, jednak, jeśli będziemy tracić życia lub uszkodzenia ciała w wypadku. Praktyki bezpieczeństwa pierwszy raz dziennie.

Bądź bezpieczny i będziemy rozmawiać w przyszłym tygodniu.


Printer-friendly format

 

Powered by Bondware
News Publishing Software

The browser you are using is outdated!

You may not be getting all you can out of your browsing experience
and may be open to security risks!

Consider upgrading to the latest version of your browser or choose on below: